Home Şirketler ve İş Dünyası Kesintiye uğrayan hizmetler, Eclit ve HPE Türkiye ile kayıpsız olarak devam ediyor

Kesintiye uğrayan hizmetler, Eclit ve HPE Türkiye ile kayıpsız olarak devam ediyor

by bagimsizhaberajansi

IT’yi yalınlaştıran ve yüksek çevikliği ile müşterilerine en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti sunan Eclit, HPE bünyesindeki Zerto ile felaket kurtarma merkezini hizmet olarak ve yüzde 80 daha uygun maliyet gibi büyük avantajlarla sunuyor. Ayrıca Eclit ve HPE Türkiye kendilerini hemen güvence altına almak isteyen şirketlerden de 31 Mayıs 2022 tarihine kadar başlatılan kullanımların ilk 3 ayında ücret almıyor. Konuyla ilgili gerçekleştirilen webinarda da hizmete dair teknik detaylar ele alındı.

IT’nin karmaşasını yalınlaştıran uçtan uca çözümler sunan Eclit, HPE Türkiye’nin sunduğu Zerto ile birlikte 6 ayrı veri merkezinde şirketlere felaket kurtarma çözümünü hizmet olarak sağlıyor. Neredeyse sıfır veri kaybıyla en geç 15 dakika içinde sistemlerin çalışmasını sağlayan felaket kurtarma çözümünü 31 Mayıs 2022’ye kadar kullanmaya başlayacak şirketler, 12 ayın ilk 3 ayında ücret ödemiyor.

Kullanılan teknolojiler sayesinde olası bir felaket durumunda şirketlerin veri kaybı neredeyse sıfıra düşüyor ve en geç 15 dakika içinde kaldığı yerden çalışmaya devam edebiliyor. Ayrıca şirketler 7 gün 24 saat sıra beklemeden Eclit’e ulaşabiliyor ve konunun uzmanı mühendislerden hızlıca destek alabiliyor. Kullandıkça öde sistemiyle yüzde 80 maliyet avantajı da sunan bu hizmet, uluslararası standartlarla da uygun. Tüm bunlara ek olarak Eclit’in üstlendiği sistemler, her an belirlenen felaket senaryolarıyla test de edilebiliyor.

Eclit Çözüm Müdürü Ersin Büyükyılmaz ve Eclit İleri Destek Hizmetleri Yöneticisi Muhammed Şeref Badur, konuyla ilgili gerçekleştirilen Eclit ve HPE Zerto ile Kayıpsız İş Sürekliliği isimli webinarda hizmeti de detaylıca ele aldı ve HPE Zerto platformunu canlı ortamda test etti.

Webinarın tamamı için: https://www.youtube.com/watch?v=T9qYQCzHWcE

related posts

Leave a Comment