Home Sektörel EasyFishoil balık yağlarının ambalajı sayesinde oksidasyon değerleri bozulmuyor

EasyFishoil balık yağlarının ambalajı sayesinde oksidasyon değerleri bozulmuyor

by bagimsizhaberajansi

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı, yenilikçi gıda takviyesi ailesi EasyVit’in “En Yenilikçi Omega İçerikli Ürün”* seçilen EasyFishoil balık yağları, tek kullanımlık ambalajı sayesinde oksidasyon değerleri bozulmuyor.

Balık yağları için oksidasyon önemli bir konu. Temelde katı ve sıvı yağlarda bulunan doymamış yağ asitleri oksijene maruz kaldıklarında oksidasyon gerçekleşiyor. Dolayısıyla hava, sıcaklık, ışık ve nem gibi faktörler, Omega-3 yağ asitlerinin okside olma hızını tetikliyor.

 

Dört Mevsim Kullanıma Uygun

EasyFishoil balık yağları, Norveç’te global standartlarda üretim yapan yenilikçi ConCordix® teknolojisi ile üretiliyor. EasyFishoil, çocukların dönemsel ihtiyaçlarına yönelik dört farklı özel formüllü balık yağı takviyesi sunuyor.

Balık yağı+ D vitamini içeren EasyFishoil, Balık yağı + Beta Glukan, A, C ve D vitamini içeren EasyFishoil Beta Glukan, Balık yağı + B vitaminleri, Kolin ve Folik Asit içeriğine sahip EasyFishoil Q ile Balık yağı + multivitamin içeren EasyFishoil Multi, özel paketlenme teknolojisiyle oksidasyon değerleri bozulmadan dört mevsim kullanılabiliyor.

 

EasyDestek Müşteri İletişim Merkezi

EasyFishoil ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, talep ve mesajları iletmek için 02169693279 numaralı EasyDestek Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya İletişim – EasyFishoil  adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

related posts

Leave a Comment