Home Dijital Gazete CHP’den Viranşehir’e ziyaret

CHP’den Viranşehir’e ziyaret

by bagimsizhaberajansi

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ ve beraberindeki heyet Viranşehir’i ziyaret etti.

POLİSLER UNUTULMADI

CHP il ve ilçe yöneticileri, Polis Haftası nedeniyle, Viranşehir İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran ve Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel’i makamlarında ziyaret etti. Başkan Karadağ, polis haftasını kutlayarak tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.

ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Daha sonra Viranşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Karatepe’yi, Viranşehir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Eyyüp Kuranlıoğlu ve Kahveciler-Lokantacılar ve Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Sert’i de ziyaret eden CHP’li Karadağ, esnafın sorunlarını dinledi.
Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci ve Viranşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Şah Tamer ile de görüşen Başkan Karadağ ve partililer gerçekleştirdikleri sohbetin ardından, ülkenin güncel problemlerine değindi.
CHP’lilerin son durağı ise Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yusuf Altunöz ve Viranşehir Sanayi Sitesi Oda Başkanı Mustafa Bayrak oldu. Başkan Karadağ burada da Viranşehir’in sorunlarını ve talepleri dinledi.

 
“SORUNLAR YIĞINLA, DERTLER BÜYÜK”

Başkan Karadağ yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak sokakta, vatandaşlarla, esnafımızla bir arada olmaya devam edeceğiz. Sorunlar yığınla, dertler büyük. Ama bu cendereden el birliği ile çıkacağız. Bu kapsamda ziyaretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

related posts

Leave a Comment